Kuzey Yıldızı İlk Aşk 42. Bölüm İzle

Cumartesi günlerinin sevilenleri arasında yer alan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 42. bölüm izle sayfasında detayları inceleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk önceki bölümünde, Kuzey, sonunda kınaya yetişmiş, Yıldız’ı bu defa hayal kırıklığına uğratmamıştır. Fakat Kuzey'in oraya nasıl geldiğinden haberi yoktur. Buna rağmen herkes -şimdilik kaydıyla- çok mutludur. Yalnızca müzmin aşıklar değil tüm Kadıoğulları ve Mollaoğulları yılların acısını çıkarırcasına eğlenir. Artık mutsuz olmak için hiçbir sebepleri kalmamıştır. Ama kader, ağlarını örmekten vazgeçmez.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 42. bölüm fragmanına göre, Kuzey'in damat uğurlamasıyla şoke olduğu eğlenceli fragmanda, beklediklerine ulaşan Kuzey ile Yıldız evlerine geliyor. Kuzey romantik halleriyle Yıldız'ı heyecanlandırırken, kapıda bekleyen davetsiz misafir Sefer izleyenleri komik anlar yaşatıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları

Aslıhan Güner (Yıldız Kadıoğlu), İsmail Demirci (Kuzey Mollaoğlu), Cezmi Baskın ( Yaşar Kadıoğlu), Ferda Kaynar (Hanife Kadıoğlu), Hüseyin Soysalan (Şeref Mollaoğlu), Uğur Demirpehlivan (Emine Mollaoğlu) ve Toygan Avanoğlu (Sefer Kadıoğlu) gibi usta oyuncuların yer aldığı geniş bir kadroya sahip.