Menajerimi Ara. 15. Bölüm İzle

Ünlülerin dünyasına bir bakış atan, izleyicilerin beğenisini kazanan Menajerimi Ara. 15. bölüm izle sayfasını inceliyorsunuz.

Dizinin daha önceki bölümünde, Dicle’nin ajanstan kovulmasından sonra, Beren’in Berlin Ajans’a geçmesi Ego Ajans’ta bütün dengeleri bozar. Feris, Dicle’nin yokluğunda yeni asistanıyla işlerini halletmeye çalışırken, oyuncusu Ozan Dolunay’ın yaşadığı kriz her şeyi daha da karmaşık bir hale getirir. ‘Peri Masalım’ dizisinin takipçileri sürpriz bir istekle ajansı basınca, Çınar farklı bir yol denemek zorunda kalır. Dicle’nin tekrar ajansa dönmesi için harekete geçen Emir ve Barış, hiç beklemedikleri engellerle karşılaşı ve olaylar gelişir.

Menajerimi ara 15. bölüm fragmanını incelediğimizde, Feris Dicleye söylememesi gereken birşeyler anlatır. Yeni bölümde konuk oyuncu olarak yer alan Murat Dalkılıç ile birlikte farklı olaylar gelişir. Dicle annesine daha önce görüşmediğini söylediği Barış ile görüşerek annesine hesap verir. Menajerimi ara 15. bölümüyle 20.00 da Star Tv ekranlarında.

Menajerimi Ara Oyuncu Kadrosu

Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Ayşenil Şamlıoğlu (Peride), Ahsen Eroğlu (Dicle) ve Deniz Can Aktaş (Barış) karakteriyle dizi kadrosunda yerini almakta.